Dizajnové vecičky pre detičky

alebo ako sme sa mali na Kid. Shop up v Starej tržnici.

Áááno nezapriem sa. Mám rada pekné kreatívne vecičky. A túto sobotu ich bola plná tržnica. Tak som presvedčila Ďurka a vybrali sme sa na skusy do mesta. Bola som zvedavá, či urobíme nejaký nový dizajnérsky objav pre M. Nie, že by som chcela veľmi utrácať. Ale zas radosť si občas urobiť musí každý ;) Čo nás zaujalo? Paradoxne to nebolo oblečenie pre detičky, veď uvidíte :)

Čo nám padlo do oka?

  • Villo dizajn a ich krásna multifunkčná postieľka prebudovateľná na stolík. Ozaj ťažko odolať. Videla som tento počin na FB, ale musím potvrdiť, že naživo to vyzerá rovnako skvelo.
villojpg
  • Sestrice – ich šatky sú legendárne. Škoda, že M má už 10 kíl :D
sestrice_1jpg
  • Nije – fantastické “obaly” na nosené deti do nečasu. Krásny dizajn i funkčnosť.
nije_1jpg
  • Mile –oblečenie pre detičky. Ozaj im fandím. Maminky sa rozhodli šiť a robia milé veci. Veľmi sa mi páčila ich zimná kolekcia.
mile_1jpg

Ale čo nám padlo I do tašky?

Knihy, knihy a knihy. Ex libris v SNG malo skvelý stánok. Pod zámienkou, že kupujeme knihy pre Miška sme si splnili naše detské sny :) Ozaj odporúčam. Sídlia pri vstupe do Slovenskej národnej galérie a chcela by som všetky detské knihy, ktoré tam majú.

Okrem Ex libris malo stánok na Kid-e I vydavateľstvo Slovart. Ani tam sme neodolali krásnym leporelám.

Kúpili sme ešte niečo? Aháá, dve zubné kefky Curaproxky a vydali sa spokojne domov. Naše bezzubé osemmesačné dieťa ich hádam bude čoskoro potrebovať :)

Tak sa zatiaľ majte, ja si idem čítať o dinosauroch :D

ex_librisjpg