TvoreNIE

Mám tvorivú slinu. Obrovskú. Rada by som urobila milión vecí. A asi sto som už začala vyrábať. Nedarí sa mi však celkom tak, ako by som si predstavovala. S Miškom máme teraz ťažšie obdobie. Trápi ho spinkanie. Išiel mu von prvý zub, v deviatich mesiacoch. Chodila som ako zombie. Nezriedka sa stávalo, že som uspávala 4 hodiny denne a on prespal dve. Ruky som mala ako opica a môžem sa bez okolkov povedať, že také svaly som na rukách v živote nemala. Neviem si úplne predstaviť, ako budeme pokračovať, ale verím, že to dáme.

Ale o tvorení som chcela. Teraz na to nemám naozaj žiaden priestor. Tak si aspoň hľadám inšpiráciu a vymýšľam, čo by sa dalo urobiť. To je veľmi nebezpečné. Viete, čo všetko v blízkej budúcnosti plánujem?

-       Ušiť Miškovi teepeečko. Už sa mi podarilo zohnať drevené tyče, kúpiť a oprať látku, navrhnúť strih... Na pintereste som našla pár fajn vecí. Napríklad tento. Viac nájdete na nástenke.

il_570xn664157537_n8vujpg

-       Myslím i na seba. Našla som skvelú látku, ktorý som si kúpila na dlhé romantické šaty. Keďže môj letný program vyzerá skôr na behanie po detských ihriskách, plány som zmenila a rozhodla som si ušiť krátky nohavicový overal alias playsuit. Zohnala som na jednom blogu skvelý strih, už mám látku postrihanú...


romperjpg

-       Došiť ešte jedného dinosaura a po troch mesiacoch konečne dať návod na blog

-       V júni ideme na dovolenku a Mišovi by sa hodil softshellový i flísový overal.

-       A vymyslela som si, že mne by sa hodila i nejaká krásna farebná mikina. Zatiaľ sa ale držím a látku som si neobjednala.

A ešte povedzte ako to všetko dokončiť a ešte dať i na blog. Som tvorivá maniačka. Len to chce viac času. Neviete niekto zastaviť svet okolo? Nutne by som potrebovala časopriestorovú bublinu.

#hľadámstrojčasu