Veľký objav z Číny - veselé nažehlovačky

Čína je krajina nekončených možností a je skvelé, že zasielajú takmer zadarmo i k nám :D Takže mám pre vás jeden tip, ktorý ste možno ešte nevyužili. Ale mali by ste. Ich nažehlovačky sú totiž skvelé.

birds_jetcube_cojpg

Poviete si, čo môže byť na nažehlovačkách taký zázrak. Nooo. Na rozdiel od tých, čo predávajú v galantérii na rohu - sú pekné. ;) A sú oveľa oveľa oveľa lacnejšie.

Ja som dostala pár nažehľovačiek od sestry. Bolo to už dávno a stále som tento projekt odkladala. Ale teraz som nemala veľa času na šitie, tak som bola nútená nakúpiť pár základných kúskov oblečenia – poznáte to: šedá, biela, modrá. Proste jedna veľká nuda. Tak som na ne nažehlila veselé zvieratká a hneď je tie tričká radosť nosiť

DSCF1710JPG

Nie som si úplne istá, ako to bude v tomto prípade s praním, ale predávajú i nádherné vyšívané nažehlovačky. Tie určite zamaskujú i riadnu dieru či prskanec od čučoriedky a vydržia všetko.

DSCF1715JPG

Aplikácia nažehlovačiek bola jednoduchá. Z rubovej strany som prežehlila tričko a bolo. Dielo hotové za 5 minút. :D 

A ozaj sa z neho veľmi teším. Som teraz celkom „namotaná“ - majú nádherné vzory nielen pre deti, ale i pre dospelých – kvety, vtáky... proste milión motívov, určite si nájde každý.

aliexpress_cherryjpg

Tak pozrite internet. Aliexpress či niečo podobné. Do vyhľadávača zadávajte “iron on stickers“. Teším sa, v čom vás nabudúce uvidím ;) 

aliexpress_alljpg